Posted on

Data Market Services Accelerator vyhlásil tretiu a poslednú otvorenú výzvu na výber najsľubnejších európskych startupov a MSP s potenciálom transformácie európskeho dátového trhu. Tieto spoločnosti založené na dátach budú po dobu 6 mesiacov využívať rôzne bezplatné služby v kategóriách ako získavanie finančných prostriedkov, akcelerácia, dátové štandardy, právne aspekty, duševné vlastníctvo, GDPR a marketing.

Plánuje sa vybrať 50 európskych malých a stredných podnikov zameraných na použitie a využívanie údajov, aby mohli ťažiť zo šesťmesačného akceleračného programu podporných služieb v roku 2021.

Kto môže požiadať o grant?

Malé a stredné podniky ako aj startupy, ktoré sa zaoberajú transformáciou európskeho dátového trhu.

Na aké aktivity sa poskytuje grant?

Zúčastnené MSP budú mať možnosť propagovať svoje spoločnosti na najlepších európskych podujatiach týkajúcich sa technológií a podnikania (TNW Conference, 4YFN, South Summit, EBDF) na získanie medzinárodného zviditeľnenia a na podporu interakcií s potenciálnymi partnermi, zákazníkmi a investormi.

Čo môžete získať?

  • vybrané spoločnosti budú oslovené rôznymi partnermi DMS, aby spoločnosti spoznali ich potreby a ponúkli im kvalitný program služieb šitý na mieru ich potrebám.
  • Spoločnosti, ktoré majú záujem o internacionalizáciu svojich podnikov, sa budú môcť zúčastniť programov mobility v 4 podnikateľských centrách v Holandsku, Nemecku, Portugalsku a Rumunsku.
  • najúspešnejšie startupy získajú prístup ku 3 dňom sieťových aktivít, stretnutiam s partnermi DMS, individuálnym stretnutiam o právnych aspektoch a GDPR, ako aj možnosti kontaktovať investorov a prezentovať svoje projekty.

Ako a dokedy požiadať o grant?

Posledný možný dátum podania žiadosti je 30. apríla 2021. Na účasť v programe musia uchádzači vyplniť formulár žiadosti. Viac informácií o výzve na tomto linku.

zdroj: zabala.eu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *