Posted on

Brokerage event je vynikajúca príležitosť, ako si nájsť partnerov do svojho projektu alebo ešte lepšie, konzorcium, ku ktorému sa môžete pripojiť. Navyše, v dobe kedy tieto „cielené sieťovacie podujatia“ prebiehajú online, šetríte množstvo peňazí aj času na cestovanie a ubytovanie. Hoci osobný kontakt nikdy nenahradí ten virtuálny, v tomto prípade si cieľ viete pomerne ľahko splniť – stačí sa zaregistrovať, vyplniť si profil a kontaktovať niekoľko ľudí, ktorí hľadajú do svojich projektov partnerov. Prípadne oslovíte ľudí alebo organizácie, ktoré profesne sedia vášmu zamýšľanému projektu. Výsledok je v drvivej väčšine prípadov aspoň jedna uzavretá forma partnerstva. Ak chcete cez grant rozvíjať aktivity z oblastí Digitalizácia a Priemysel, teraz máte možnosť zúčastniť sa Brokerage eventu, na ktorom máte možnosť nájsť si partnerov a to až do apríla 2022.

Kto sa môže zúčastniť?

Zástupcovia spoločností, univerzít a výskumných ústavov na celom svete pôsobiacich v sektore IKT, ktorí majú záujem zdieľať nové nápady na projekty a nájsť partnerov na spoluprácu.

V akej oblasti si môžete nájsť partnera?

Témy výziev sa vzťahujú na nasledujúce pracovné programy:

  • Klimaticky neutrálna, obehová a digitalizovaná ekonomika
  • Zvýšená autonómia v kľúčových strategických hodnotových reťazcoch pre odolný priemysel
  • Popredné svetové dátové a výpočtové technológie
  • Digitálne a nové technológie pre konkurencieschopnosť a vhodnosť pre zelenú dohodu
  • Etický rozvoj digitálnych a priemyselných technológií zameraný na človeka
  • Umelá inteligencia: Testovacie a experimentálne zariadenia

Viac informácií o témach a oblastiach, pri ktorých si prídete na svoje, nájdete na stránke brokerage platformy (odkaz nižšie).

Čas máte do apríla

Hoci tieto podujatia zvyknú trvať vo fyzickej forme iba jeden alebo dva dni, v poslednej dobe je trendom nechávať online brokerage platformy otvorené aj dlhšie. Tento zvyk pramení z dobrých ohlasov účastníkov, kedy sa nemusia ponáhľať a na vyhľadanie partnera majú dostatok času. Tento Brokerage event bude otvorený do 5. apríla 2022.

Dôležité odkazy

Niektoré informácie boli čerpané z webu eraportal.sk


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *