Posted on

EIT Jumpstarter je uznávaná súťaž vysokej európskej úrovne, ktorú organizuje Európsky inovačný a technologický inštitút. Jumpstarter je zaujímavý v tom, že na zapojenie sa do tejto schémy nie je potrebné, aby mal kandidát založenú firmu alebo rozbehnuté podnikanie. Stačí nápad a odhodlanie.

Úlohou spoločnosti CIVITTA je sprostredkovať našim domácim záujemcom možnosť prihlásiť sa do tejto schémy pre oblasť nerastných surovín. Paleta tejto témy je široká, preto ak máte záujem podnikať, overte si, či Váš zámer náhodou do tejto problematiky nespadá.

Pre koho je to určené?

Bez obmedzenia, študent, podnikateľ, výskumník, učiteľ. Ktokoľvek, kto chce v budúcnosti podnikať. Predsa len, je tam jedna podmienka a to je aspoň základná schopnosť komunikácie v angličtine.

Čo môžem získať?

Okrem súvisiacich možností preniknúť do komunity EIT (a dostať sa k rôznym ďalším spôsobom podpory a spoluprác) môže úspešný kandidát získať až 10 000 eur. Ak však pôjdete ešte ďalej a zapojíte sa do ďalších schém na podporu podnikania pod EIT RawMaterials, môžete získať až 60 000 eur.

Dokedy mám čas?

Prvý workshop už uplynul ale ešte je v pláne druhý workshop dňa 7. decembra 2020 od 14:00 do 18:00h.

Ako sa môžem zapojiť?

Zapojte sa jednoduchou registráciou na workshop, ktorý organizuje CIVITTA. Tam Vám vysvetlia ako a kde sa zapojiť do schémy EIT Jumpstarter a poradia Vám, ako to nastaviť čo najlepšie. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *