Posted on

Národná kancelária Horizontu ťa pozýva na podujatie s názvom „Informačný deň k výzvam Horizont Európa: Klaster 4 – časť Digitalizácia a Priemysel“, ktorý sa uskutoční online dňa 1. februára 2023 od 8:30 do 12:20 hod. Z prezentácií sa dozvieš aj praktické informácie ako sa orientovať v pracovnom programe, ako hľadať partnerov v rámci výziev Klastra 4 alebo prečo sa zapájať do partnerstiev programu Horizont Európa. Odprezentované budú aj zaujímavé informácie o tematicky súvisiacich inovačných spoločenstvách Európskeho inovačného a technologického inštitútu (KIC EIT). Ak sa chceš zúčastniť, je potrebné zaregistrovať sa.

Čo sa dozvieš?

Na podujatí budú predstavené výzvy v rámci nového pracovného programu Klastra 4 programu Horizont Európa zamerané na oblasť Digitalizácia a Priemysel. Pozri si hrubú štruktúru toho, čo sa na podujatí dozvieš:

  • ako a prečo sa orientovať v pracovnom programe
  • informácie o aktuálnych výzvach z oblasti Priemysel a Digitalizácia
  • ako hľadať partnerov v rámci výziev Klastra 4
  • prečo sa zapájať do partnerstiev programu Horizont Európa
  • informácie o tematicky súvisiacich inovačných spoločenstvách Európskeho inovačného a technologického inštitútu (KIC EIT).

Pre koho je toto podujatie?

Cieľovou skupinou Informačného dňa sú vedci, výskumníci,  inovátori, výskumné inštitúcie, univerzity či podniky, ktoré majú záujem o účasť vo výzvach v rámcovom programe Horizont Európa.

Registrácia

Podujatie sa bude konať online 1. februára 2023 od 8:30 do 12:20 h. Na podujatie sa musíš vopred registrovať.

Otázky môžeš adresovať aj pred podujatím prostredníctvom prihlasovacieho formulára na webe organizátora. Odkaz na pripojenie na podujatie ti bude zaslaný na emailovú adresu po registrácii na podujatie. Starostlivo si ho uchovaj.

Program

Prednášky týkajúce sa KIC EIT zastrešené zahraničnými rečníkmi budú prezentované v anglickom jazyku bez tlmočenia.

Dôležité odkazy

Obsah pripravený v spolupráci s eraportal.sk a Národnou kanceláriou Horizont Európa


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *