Posted on

S cieľom udržať si konkurencieschopnosť veľa podnikov využíva vonkajšie financovanie, ktoré im pomáha rásť, inovovať a zvládnuť zelenú a digitálnu transformáciu. V národnom podujatí organizovanom Európskou komisiou pre Slovensko budú predstavené najdôležitejšie európske iniciatívy pre podporu podnikania. Podujatie je určené predovšetkým pre finančných sprostredkovateľov ako sú banky a investori ale tiež pre organizácie pre podporu podnikania ako sú asociácie, klastre, inkubátory či akcelerátory. Online podujatie sa uskutoční 15. júna.

Európska únia spustila na programové obdobie 2021 až 2027 nové programy financovania ako InvestEUEurópska rada pre inovácie a Program pre jednotný trh. Pozývame finančné inštitúcie, národné podporné banky, štruktúry na podporu podnikov a multiplikátorov, ktorí by chceli získať  o týchto iniciatívach informácie z prvej ruky, aby sa na nich mohli zúčastniť.

FINANČNÉ DNI EÚ 2022 na Slovensku organizujú útvary a zastúpenia Európskej komisie v spolupráci so skupinou Európskej investičnej banky a Enterprise Europe Network. Experti počas tohto podujatia predstavia nové programy financovania a podpory.

Podujatie sa uskutoční online a bude sa skladať z niekoľkých prednášok zahŕňajúcich rôzne aspekty programov financovania. Účastníci budú môcť reagovať na expertných rečníkov a položiť im otázky súvisiace s danými témami.

Čo bude v programe?

  • Úvod do tém
  • Prezentácie: Program InvestEU, Európska rada pre inovácie, Program pre jednotný trh
  • Diskusie podskupín a otázky a odpovede s expertmi

Dôležité informácie

Zdroj: innonews.blog


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *