Posted on

Máš nápad a chceš podnikať? Prihlás sa do akceleračného programu ICKK a nauč sa ako vytvoriť zo svojho nápadu úspešné podnikanie s medzinárodným obchodným potenciálom. Spolupracuj s biznisovými expertmi, otestuj svoj nápad a ukáž ho investorom. Svoj nápad môžeš prihlásiť už teraz prostredníctvom registračného formulára.

Kto môže získať grant?

Do programu sa môže prihlásiť každý, kto chce svoj startup alebo projekt posunúť na vyššiu úroveň a pripraviť sa na prezentáciu pred investormi. Experti si s tebou dajú separátny meeting, na ktorom sa detailne porozprávate o možnostiach, ktoré akcelerátor ponúka.

Čo môžem získať?

  • Rozsiahlu sieť partnerov: akcelerátor ťa prepojí s rozsiahlou sieťou medzinárodných partnerov, ktorí ti dokážu pomôcť s vylepšením tvojich obchodných výsledkov.
  • Silnú podpora regiónu: v spolupráci so zakladajúcimi členmi bude tvoje riešenie nasadené a otestované na infraštruktúre v rámci Košického samosprávneho kraja alebo Mesta Košice.
  • Prístup k investorom a investíciám: budeš prepojený s investormi, ktorí ti dokážu poskytnúť kapitál na rozvoj tvojho podnikania. Investori priamo spolupracujú na výbere startupov, ktorí vstupujú do programu Startup Factory Košického kraja.
  • Skúsených biznisových mentorov: budeš mať k dispozícii sieť mentorov, ktorí sú buď doménoví experti alebo majú významné biznisové skúsenosti. Poradia ti so správnym nastavením tvojho riešenia a pripravia s tebou kompetitívny a profitabilný obchodý model.

Ako bude akcelerátor prebiehať?

V rámci akcelerátora bude využívaná hybridná metóda, teda online, ale aj prezenčná forma. Každý startup dostane mentora zo svojej domény.

Cieľom bude zamerať sa na tvoj tím, trhový potenciál, finančný model, obchodný model a vylepšenie tvojich schopností prezentovať tvoj nápad. Okrem toho budeš prepojený na lokálne a medzinárodné obchodné siete.

Samotný akcelerátor bude trvať do troch mesiacov.

Ako a dokedy požiadať?

Nový ročník programu začína už čoskoro, neváhaj a prihlás sa prostredníctvom registračného formulára, ktorý nájdeš na oficiálnej stránke akceleračného programu www.ickk.sk.

Dôležité odkazy


Podcast 57 | Košický kraj ide po vzore inovačných lídrov. Zacielil na stredoškolákov

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *