Posted on

Ako napísať úspešný projektový návrh do programu Horizont Európa? To je častá otázka podnikateľov, výskumníkov a ďalších, ktorí zazerajú aj na možnosti medzinárodných grantov. Národnej kancelárii Horizont sa podarilo v spolupráci s agentúrou MakeitEU pripraviť pre teba webinár s názvom Practical training on Horizon Europe template: How to write a proposal. Bude sa konať 13. októbra prostredníctvom online webinára v anglickom jazyku.

Čo sa naučíš?

Na webinári zistíš, aké informácie je potrebné uviesť v jednotlivých kapitolách projektového návrhu, ako majú byť vzájomne logicky prepojené a ako ich formulovať tak, aby ich externí hodnotitelia vysoko ohodnotili.

Kto je lektor?

Tréning povedie skúsená francúzska konzultantka Marie Prouteau, ktorá má dlhodobé skúsenosti ako externá hodnotiteľka projektových návrhov v programoch financovaných z EÚ, ale aj ako ich spolutvorkyňa s významným a preukázateľným úspechom.

Pre koho je webinár vhodný?

Webinár je určený všetkým tým, ktorí majú záujem získať financovanie z programu Horizont Európa, pre projektových manažérov z verejných a štátnych inštitúcii, ale aj pre záujemcov zo súkromného sektora.

Kedy?

Webinár sa uskutoční dňa 13. októbra 2022 od  9:00 do 13:00 hod. online, bude v anglickom jazyku a aby bolo pre teba čo najefektívnejšie, mal by byť interaktívny. Preto bude možné zadávať otázky v anglickom jazyku priamo na webinári vždy po ukončení každej kapitoly alebo ich môžeš poslať pred webinárom už počas registrácie.

Registrácia

Registruješ sa vopred na tomto webe: https://eraportal.sk/podujatia/practical-training-on-horizon-europe-template-how-to-write-a-proposal/?heu=1

Program

HE-training-Slovakia

V spolupráci s eraportal.sk


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *