Posted on

Vieš pracovať s dátami, vytvoriť business plán alebo dizajnový návrh a chceš pracovať na vesmírnom projekte? Pridaj sa na vesmírny hackathon! Slovenská vesmírna kancelária prináša do Košíc v dňoch 18. a 19. novembra hackathon s názvom Act in Space. Vyber si jednu z otvorených výziev, počas 24 hodín nahackuj svoj projekt a spoznaj ľudí z vesmírneho sektora. Ak sa nemáš s kým zapojiť, tak kolegov do tímu ti pomôžeme nájsť. Hackathon organizuje Francúzska vesmírna agentúra a Európska vesmírna agentúra. Slovenskí víťazi budú pokračovať v medzinárodnom kole vo Francúzsku, kde môžu vyhrať letenku na beztiažový let na Airbuse A310.

Na aké témy sa pripraviť?

Témy sú naozaj široké, space sektora sa naozaj nemusíš obávať 😉 :

#Agriculture, #Aviation, #Communications, #Dataplatform, #Drone, #Engineering, #Energy, #Entertainment, #Environment, #Finance, #Health, #Industry, #Infrastructure, #Launchers, #Logistics, #Maritime, #Safety, #SatSubsystems.

Kde sa to bude konať?

Hackathon bude prebiehať fyzicky v Univerzitnom vedeckom parku Technicom na Technickej univerzite v Košiciach. Pripojiť sa však bude možné aj online.

Ako sa registrovať?

Formulár na prihlásenie nájdeš tu: https://actinspace.org/register. Ak máš akékoľvek otázky, napíš na spaceoffice@sario.sk.

actinspace Kosice 2022

Dôležité odkazy


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *