Posted on

Národná kancelária Horizontu ponúka vedcom a výskumným manažérom a administrátorom (RMA) z tzv. widening krajín trojdňové študijné návštevy na popredných výskumných organizáciách v Nemecku, Taliansku a Fínsku. V rámci projektu národných kontaktov pre oblasť widening a ERA budeš mať preplatené cestovné náklady na krátkodobý študijný pobyt až do výšky 1 000 eur na osobu.

Kto môže získať grant?

Požiadať o preplatenie cestovných nákladov na krátkodobý študijný pobyt môžu vedci, výskumní manažéri a administrátori (RMA) z tzv. widening krajín, teda aj zo Slovenska.

Ako postupovať pri podaní žiadosti?

  1. Sleduj webovú stránku programu Horizont Európa, kde bude postupne aktualizovaný prehľad o pripravovaných študijných pobytov.
  2. V prípade záujmu o konkrétny pobyt zašli vyplnenú žiadosť, životopis vo formáte EUROPASS súhlas od zamestnávateľa (Endorsement Letter) na adresu: CVTI SR, Národná kancelária Horizontu, e-mail: cestovnegranty@cvtisr.sk .
  3. Interná komisia na základe údajov zo žiadosti vyberie účastníkov.
  4. Následne podpíšeš príkaznú zmluvu, na základe ktorej ti Národná kancelária Horizontu preplatí cestovné náklady.
  5. CVTI SR ti preplatí cestovné náklady do výšky 1 000 eur na osobu a návštevu.
  6. Po ukončení cesty vypracuješ stručnú správu zo zahraničnej služobnej cesty.

Čo môžem získať?

Preplatenie cestovných nákladov do výšky 1 000 eur na osobu a návštevu. Za Slovenskú republiku bude vybraných 5 účastníkov, ktorým sa cesta preplatí.

Dôležité odkazy


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *