Posted on

Príď na naše úplne prvé podujatie, ktoré ako grant UP organizujeme. Bude sa to konať v Košiciach v Univerzitnom vedeckom parku Technicom ale ak si zďaleka, pripojiť sa môžeš aj online. Chceme aby to bolo neformálne, aby sme sa mohli o grantoch porozprávať zrozumiteľne a takým spôsobom, aký ti vyhovuje. Budeme preberať granty, ktoré môžeš aktuálne čerpať ako podnikateľ alebo startupista a ak ťa to bude zaujímať, môžeme si zazdieľať aj praktické informácie, čo funguje a čo nie. Pilotné predvianočné stretnutie sa bude konať 12. decembra o 10:00 hod.

Čo sa dozvieš?

Na káve si preberieme niekoľko práve aktuálnych výziev na financovanie projektov, ktoré by sa ti mohli hodiť. Povieme si niečo viac o tom, pre koho a na aké projekty sú vhodné.

Okrem toho ti naši partneri zo SIEA predstavia aj detaily o Inovačných poukážkach Slovensko 3.0Kreatívnych vouchroch.

V neposlednom rade ti ľudia z Technicomu povedia niečo o kaskádových výzvach z programu Horizont Európa, o výhodách takéhoto financovania a práve aktuálnych výzvach, do ktorých sa vieš zapojiť.

S kým si dáš kávu?

Juraj Petrík – projektový manažér Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry v konzultačnom centre v Košiciach. Aktívne sa venuje národnému projektu inovujme.sk, v rámci ktorého poskytuje odborné inovačné poradenstvo.

Juraj Tury – projektový manažér Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry v konzultačnom centre v Košiciach, ktorý pôsobí na Národnom projekte Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku. Na projekte vytvor.me poskytuje konzultácie a odborné poradenstvo pre aktérov pôsobiacich v kreatívnom priemysle.

Miro Janák – projektový manažér na Univerzitnom vedeckom parku Technicom. Venuje sa riadeniu kaskádových projektov a poskytuje konzultácie a usmernenie firmám a startupom v tejto oblasti.

Tomáš Pavlik – zakladateľ magazínu a podcastu grant UP, Národný kontaktný bod pre program Horizont Európa oblasť Digitalizácia a tak ďalej 😊

Kto to organizuje?

Okrem grant UP sa na organizácii tohto podujatia podieľa aj Enterprise Europe Network (EEN), Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) a UVP Technicom, Technická univerzita v Košiciach.

Kedy a kde?

Stretneme sa v budove Technicomu v areáli Technickej univerzity v Košiciach na Nemcovej 5 v miestnosti 003 na prízemí. Kávu a malé občerstvenie zabezpečíme. Ak neprídeš osobne, určite sa zúčastni aspoň online.

Čakáme ťa v pondelok, 12. decembra 2022 o 10:00 hod.

Registrácia

Nezáleží, či prídeš osobne alebo online, v každom prípade sa zaregistruj na tomto odkaze. Registrácia bude otvorená do dňa konania do 8:00 hod.

Ak zvolíš online účasť, link ti zašleme krátko pred samotným eventom. V prípade otázok sme tu pre teba v komentároch pod článkom alebo na info@grantup.sk.


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *