Posted on

Opäť chystáme Rannú kávu, ktorá bude tentoraz venovaná veľmi žiadanej téme nového Programu Slovensko. Užitočné informácie si nájdu ako podnikatelia, tak aj ostatné skupiny možných žiadateľov, ako sú výskumníci, univerzity či samosprávy. Na spoločnú kávu s tebou sa budeme tešiť 1. júna v Technicome v Košiciach. Ak nemôžeš osobne, bude možnosť pripojiť sa aj online.

Čo sa dozvieš?

Na káve získaš všeobecné informácie k novému Programu Slovensko, ktoré ti pomôžu lepšie sa pripraviť na tento typ financovania. Budeš mať možnosť diskutovať s odborníkmi z Regionálneho Centra MIRRI v Košiciach, ktorí ti zároveň predstavia:

  • činnosť RC KE MIRRI SR – ako ti toto centrum môže pomôcť,
  • základné oboznámenie s novým programovacím obdobím (Program Slovensko),
  • cieľ politiky 1 – Konkurencieschopnejšia a inteligentnejšia Európa a priblíženie zamerania priorít cieľa,
  • cieľ politiky 2 – Zelenšia, nízkouhlíková Európa a priblíženie zamerania priorít cieľa,
  • ukážku indikatívneho harmonogramu výziev zameraných na predstavené ciele politiky.

Kedy a kde?

UVP Technicom logo

Stretneme sa v budove Technicomu v areáli Technickej univerzity v Košiciach na Nemcovej 5 v miestnosti 003 na prízemí. Kávu a malé občerstvenie zabezpečíme. Ak neprídeš osobne, určite sa zúčastni aspoň online.

Čakáme ťa vo štvrtok, 1. júna 2023 od 9:00 do 10:30 hod.

Registrácia

Nezáleží, či prídeš osobne alebo online, v každom prípade sa zaregistruj na tomto odkaze. Registrácia bude otvorená do dňa konania do 8:00 hod. Po tomto čase už nemôžeme zaručiť zaslanie odkazu na pripojenie.

Ak zvolíš online účasť, link ti zašleme krátko pred samotným eventom. V prípade otázok sme tu pre teba v komentároch pod článkom alebo na info@grantup.sk.

Podujatie organizujú grant UP, Sieť Enterprise Europe Network, Univerzitný vedecký park Technicom a Regionálne Centrum MIRRI Košice.


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *