Posted on

Príďte prejaviť svoj potenciál a dobré nápady na podujatie RIS Citython Žilina 2022 už 29. apríla až 1. mája na pôde Žilinskej univerzity. RIS Citython je hackathon, na ktorom zúčastnené tímy pracujú na výzvach od začiatku až po prezentovateľný projekt alebo prototyp, všetko za 54 hodín. Citython je zameraný na inovácie v oblasti mestskej mobility, smart city, green riešení a otázok migračnej krízy.

Pre koho je Citython?

Vítaní sú IT nadšenci a analytici, ktorí majú dar pracovať s open datami ale aj marketéri, manažéri, urban plánovači, architekti, softvéristi a ktokoľvek ďalší otvorený pre tému Citythonu.

Registrácia

Účasť na podujatí je bezplatná, stačí sa len zaregistrovať! Bude o vás plne postarané (strava, občerstvenie, technika, a iné) počas celého víkendu.

Citython Zilina

Príďte sám (sama) alebo si zostavte svoj dream tím z priateľov a kolegov už pred podujatím. Prihlásiť sa ale musí každý člen tímu samostatne!

Okrem možnosti vyhrať finančné aj vecné ceny spoznáte zaujímavých slovenských aj medzinárodných expertov z rôznych oblastí pripravených vám pomôcť a poradiť.

Dôležité odkazy

Zdroj: innonews.blog
FOTO: Autor: Midnight Runner – Vlastné dielo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=87747247


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *