Posted on

Inovato Cluster, ktorý združuje inovačnú znalostnú štruktúru na Slovensku nielen z oblasti priemyslu, organizuje v druhej polovici augusta kurz s názvom Science to Business Camp, určený pre výskumníkov a mladých podnikateľov. Tento kurz sa bude konať v Smoleniciach a je zameraný na konkrétne spôsoby komercializácie výskumu pričom chce prioritne osloviť doktorandov. Ak máte chuť a odhodlanie, registrujte sa na kurz a využite leto zmysluplne – investíciou do svojej podnikateľskej budúcnosti.

Prečo sa zúčastniť?

Cieľom Science to Business Camp je ukázať výskumníkom a mladým podnikateľom, ako komercializovať svoj výskum. Spolu s workshopmi a panelmi budeme pertraktovať inovačný ekosystém a vytvárať sieť nadšených výskumníkov a podnikateľov.

Koho hľadáme?

Hľadáme predovšetkým doktorandov, ktorí v súčasnosti pracujú na svojom výskume a hľadajú spôsob, ako ho komercializovať.

Čo môžete očakávať?

Workshopy, prednášky a panely so zameraním na témy, ako sú duševné vlastníctvo, štruktúra spoločnosti, dátová veda, pitch deck, e-commerce, rizikový kapitál, základy start-upov, ako aj predstavenie niektorých úspešných príkladov z praxe.

S kým sa na podujatí stretnete?

  • Business mentormi
  • Technologickými mentori
  • Úspešnými podnikateľmi
  • Investormi

Projekt je spolufinancovaný vládami Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska prostredníctvom vyšehradských grantov z Medzinárodného vyšehradského fondu. Poslaním fondu je podporovať myšlienky udržateľnej regionálnej spolupráce v strednej Európe. visegradfund.org.

Kedy a kde?

Camp sa bude konať v Kongresovom centre SAV v Smoleniciach od 17. do 20. augusta 2022. Program podujatia ako aj registráciu nájdete na webe inova.to. Účasť na podujatí je bez poplatku.

Dôležité odkazy

Článok bol pripravený v spolupráci s Inovato Cluster


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *