Posted on

Európsky inovačný a technologický inštitút (EIT) organizuje svoje kľúčové podujatie „INNOVEIT“ spôsobom, ako nikdy predtým. Podujatí INNOVEIT sa môžete zúčastniť v dvanástich mestách z celej Európy a získať príležitosť stretnúť sa s podnikateľmi a inovátormi podporovanými EIT a zoznámiť sa s kľúčovými politikmi a iniciatívami EÚ, ako je Green Deal, New European Bauhaus alebo EÚ Recovery Fund, ktoré prinášajú európske riešenia prostredníctvom inovácií. Ponúkame vám prehľad týchto dvanástich podujatí, pričom pre Slovákov budú geograficky najprístupnejšie podujatia v Budapešti a Brne.

Prečo sa zúčastniť?

Pretože máte možnosť zoznámiť sa so zástupcami priemyslu, špičkovými univerzitami, začínajúcimi podnikmi a jednorožcami, výskumníkmi a vedcami, investormi a tvorcami politík EÚ. Zistite a naučte sa spôsob, ako tieto ich aktivity EIT spájajú v ceste za podporou inovácií.

Pozriete si, ako najinšpiratívnejšie inovácie z komunity EIT súťažia o prestížne ceny EIT a v neposlednom rade zistíte, ako sa môžete pripojiť ku komunite EIT – bez ohľadu na to, v akej fáze inovačnej cesty sa nachádzate. Či už ste v začiatkoch alebo takmer pred finálnym spustením svojho riešenia, podpora EIT je k dispozícii na každej z týchto úrovní. EIT vám tiež predstaví aj niekoľko nových iniciatív komunity EIT.

INNOVEIT podujatia

12 podujatí naprieč Európou

Dôležité odkazy

Zdroj: eit.europa.eu


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *