Posted on

Národná Kancelária Horizontu vás pozýva na on-line workshop s názvom „Ako napísať úspešný projekt MSCA Postdoctoral Fellowship„. Tento workshop na písanie projektového návrhu s dôrazom na komplexné adresovanie jednotlivých hodnotiacich kritérií. Získate tiež cenné rady a tipy k praktickým aspektom prípravy a podávania projektového návrhu.  Podujatie sa uskutoční 25. júna 2021 v čase od 9:30 do 11:30 hod.

Pre koho je workshop vhodný?

Je otvorený výskumníkom z akejkoľvek oblasti, ktorí pripravujú projektový návrh alebo prípravu vlastného projektu zvažujú vo výzvach 2021 alebo 2022. Takisto je otvorený aj pre uchádzačov ktorí projekt podávali v minulosti a zvažujú jeho opätovné podanie v aktuálnom rámcovom programe.

Čo je MSCA Postdoctoral Fellowship?

Schéma MSCA Postdoctoral Fellowship financuje projekty individuálnych riešiteľov. Je určená pre výskumných pracovníkov, ktorí majú doktorát a chcú získať nové zručnosti prostredníctvom tréningu a medzinárodnej, interdisciplinárnej a medzisektorovej mobility.

O podporu sa môžu uchádzať vynikajúci výskumní pracovníci akejkoľvek národnosti, vrátane tých, ktorí sa chcú opätovne začleniť do Európy alebo reštartovať prerušenú kariéru vo vede a výskume. Program taktiež podporuje prácu na výskumných a inovačných projektoch v neakademickom sektore.

Uchádzač musí byť držiteľom titulu PhD (alebo jeho ekvivalentu), nesmie však mať viac ako 8 rokov výskumnej praxe po jeho získaní. Uplatňuje sa tiež pravidlo mobility. Výskumný pracovník sa nesmie zdržiavať alebo vykonávať hlavnú činnosť v krajine hostiteľskej inštitúcie viac než 12 mesiacov počas 3 rokov bezprostredne pred uzávierkou výzvy.

Registrácia

Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať na tejto stránke v dolnej časti pozvánky, najneskôr do 24. júna 2021 do 14:00 hod.

Odkaz bude zaslaný len registrovaným účastníkom najneskôr deň pred seminárom.

V prípade nejasností alebo otázok môžete kontaktovať Zuzanu Reptovú – NCP telefonicky na čísle +421 2 69253 164.

Informácie boli prevzaté z webu eraportal.sk


newsletter granty


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *