Posted on

Uvažujete, ako posunúť svoje vedecké bádanie? Ako rozbehnúť kariéru vo výskume naplno, zviditeľniť svoj výskum či nabrať skúsenosti s manažovaním vlastného menšieho projektu v európskom kontexte? Pozrite sa s nami na 1- až 3-ročné výskumno-tréningové mobilitné granty MSCA Postdoctoral fellowships, pri získavaní ktorých majú slovenské pracoviská nadpriemernú úspešnosť!

Pre koho?

Stretnutie je otvorené výskumníkom z akejkoľvek oblasti, ktorí sa chcú dozvedieť viac alebo zvažujú prípravu vlastného projektu.

Takisto môže byť užitočné pre projektové oddelenia, manažérov výskumu či pracoviská, ktoré majú záujem hosťovať výskumníkov cez túto schému.

Kedy?

Národná Kancelária Horizontu a iniciatíva Žijem vedu vás pozývajú na on-line stretnutie na tému Ako napísať úspešný projekt MSCA Postdoctoral Fellowship, ktorý sa uskutoční 4. mája v čase 10:00 – 12:00 h.

Prečo sa zúčastniť?

Webinár je zameraný na proces plánovania a písania projektového návrhu. Odznejú tiež cenné rady a tipy k praktickým aspektom prípravy a predkladania projektového návrhu.

Diskutovať budú

  • Zuzana Reptová, Národný kontaktný bod pre MSCA
  • Lenka Belicová, úspešná žiadateľka o MSCA postdoctoral fellowship 2021
  • Sofia Trommlerová, úspešná žiadateľka o MSCA postdoctoral fellowship 2021

Registrácia

Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať prostredníctvom formulára na stránke Národnej kancelárie Horizont Európa, a to najneskôr do 3. mája.

Dôležité odkazy

Zdroj: eraportal.sk


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *