Posted on

Ak nás už nejaký čas sledujete, tak ste iste zachytili pojem EIT. Práve v EIT leží množstvo príležitostí na finančnú podporu inovačných aktivít, projektov a startupov. EIT, čo je skratka pre Európsky inovačný a technologický inštitút, je iniciatívou EÚ, ktorá stimuluje inovácie v Európe prepájaním podnikov, vzdelávania a výskumu s cieľom riešiť naliehavé globálne výzvy. Na Slovensku existuje niekoľko centier EIT, ktoré vám v týchto možnostiach môžu pomôcť. Vynikajúcou možnosťou, ako získať prehľad, je blížiaci sa webinár, 9. decembra.

Pre koho je webinár určený?

Prakticky pre kohokoľvek. EIT podporuje širokú škálu inovácií – od biznis nápadov jednotlivcov, cez startupy a podnikateľské subjekty, až po výskumné inštitúcie, univerzity a korporácie.

Čo mi webinár prinesie?

Podpora, ktorú môžete každoročne získať v rôznych výzvach sa pohybuje od niekoľkých tisícov na rozvoj nápadu, cez malé granty do výšky 60 000 eur ročne, až po statisícové nadnárodné projekty.

V rámci tohto webináru sa dozviete

  1. Ako sa zorientovať v komplikovanom svete rôznych finančných výziev v rámci EIT.
  2. Ako získať prehľad o príležitostiach na získanie finančných prostriedkov na rôzne aktivity v rámci dvoch EIT spoločenstiev (Urban Mobility a Raw Materials), ako napríklad:
  • rozvoj nápadu,
  • príprava biznis nápadu a obchodnej stratégie,
  • zvýšenie technologickej úrovne produktu alebo služby,
  • vstup na trh,
  • a veľa iného.

Kedy a kde?

Bezplatný webinár sa bude konať 9. decembra od 16:00 do 17:00 online – po zaregistrovaní dostanete e-mail s odkazom na pripojenie.

Dôležité odkazy


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *