Posted on

Národná kancelária Horizontu pripravuje webinár, na ktorom sa dozviete zaujímavosti zo skúseností slovenských koordinátorov, ktorí úspešne riadili projekt Horizont 2020. Riadenie konzorciálnych projektov z pozície žiadateľa alebo lídra je zložitejšie než v prípade, že sa do projektu zapojíme iba ako partner. Čo všetko to obnáša, či je koordinácia naozaj tak náročná, na čo si dať pozor a ako to v praxi vyzerá – to všetko sa dozviete na 1,5 hodinovom webinári, ktorý sa uskutoční 25. januára.

Pre koho je podujatie určené?

Podujatie je určené pre všetkých záujemcov o účasť v projektoch programu Horizont Európa v úlohe koordinátora, najmä pre zástupcov z vysokých škôl a vedecko – výskumných inštitúcií, štátnych a verejných inštitúcií či firemných výskumníkov a aj pre inovátorov.

Čo sa dozviete?

Cieľom podujatia je oboznámiť účastníkov s povinnosťami koordinátorov projektov programu Horizont Európa, ktoré im vyplývajú z grantovej dohody a formou moderovanej diskusie predstaviť skúsenosti úspešných slovenských koordinátorov projektov programu Horizont 2020.

Program

Pozvanka-Koordinator-v-HE_2022_v3

Kedy?

Webinár sa bude konať 25. januára od 13:00 do 14:30 hod.

Registrácia

Na podujatie je potrebné sa registrovať do piatku, 21. januára cez formulár na tomto webe. V prípade otázok môžete kontaktovať Dávidová Lucia (NCP pre finančné otázky).

Informácia pripravená v spolupráci s eraportal.sk


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *