Posted on

Uvažujete nad vlastným podnikaním? Národné podnikateľské centrum aj v roku 2022 prináša štvrtkové online podujatia, ktoré vás pripravia na svet podnikania. Tentoraz to bude na tému Instagramu a jeho dôležitosti pri predaji. Dosah a množstvo používateľov robia z Instagramu ideálny marketingový nástroj a na evente sa dozviete ako ho dobre nastaviť. Po teoretickej prednáške získate možnosť absolvovať aj praktické pokračovanie. Kurz, ktorý je určený pre nepodnikateľov sa koná 27. januára.

Kto sa môže zúčastniť?

Nepodnikatelia. Účastník musí mať trvalý pobyt na území v niektorom zo 7 samosprávnych krajov Slovenska, okrem Bratislavského samosprávneho kraja. Výnimku spomedzi fyzických osôb – nepodnikateľov tvoria:

  • cudzí štátni príslušníci, ktorí sa preukážu potvrdením / záznamom o prechodnom pobyte na území v niektorom zo 7 samosprávnych krajov Slovenska, okrem Bratislavského samosprávneho kraja a/alebo
  • študenti s trvalým pobytom na území BSK, ktorí sa preukážu platným potvrdením o dennom štúdiu v niektorom z univerzít (vysokých škôl), stredných škôl, sídliacich a pôsobiacich v niektorom zo 7 samosprávnym krajov

Čo sa dozviete?

  •  Instagram prehľad
  •  Instagram založenie účtu
  •  Instagram vlastnosti a funkcie
  •  Rozdiely v komunikácii B2B a B2C

Trendy na instagrame

Vašim lektorom bude Marek Petrovič – Profesionál s praxou z rôznych oblasti marketingu, počas ktorej si prešiel dlhou cestou až po vlastnú firmu. Za jeho odbornosťou stoja skúsenosti, ktoré nabral ako marketingový špecialista vo Volis International kde spoznal Google Ads PPC kampane. Riadil výkonnostné kampane v 7 krajinách, ale aj vo firme ui42 digital kde končil na pozícií social media project manager a CMO.

Kedy a kde?

Online, 27. januára 2022 podvečer od 16:00 do 19:00 hod. Registrujte sa do 24. januára na tejto stránke.


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *