Posted on

Face to Faith je projekt medzinárodnej spolupráce zameraný na pochopenie rôznych významov viery v európskych spoločnostiach. Sedem partnerov projektu – medzinárodné divadlá a festivaly z Českej republiky, Fínska, Nemecka, Talianska, Izraela, Poľska a Ukrajiny – budú skúmať „vieru“ prostredníctvom konferencií a produkcií umeleckých výkonov.

výzva face for faith pre umelcov

Projekt Face to Faith zahŕňa produkciu 7 nových produkčných predstavení, pričom každý zo 7 projektových partnerov riadi jednu z produkcií. Po premiére, ktorú usporiada produkčná partnerská organizácia, projekt absolvuje prehliadku každej inscenácie najmenej v jednom ďalšom partnerskom meste Face to Faith. 

Kto môže požiadať o grant?

Pozvaní sú všetci zainteresovaní umelci zo všetkých prostredí, aby navrhli nové nápady týkajúce sa témy viery.

Na aké aktivity sa poskytuje grant?

Na pochopenie rôznych významov viery v európskych spoločnostiach.

Čo môžete získať?

Projekt zabezpečí každému umelcovi rozpočet.

Ako a dokedy požiadať o grant?

Termín podania návrhu je 7. marca 2021 do polnoci. Odošlite žiadosť jednému zo 7 partnerov Face to Faith pomocou elektronického formulára.

Prostredníctvom nasledujúcich odkazov si prečítajte konkrétne oznámenia partnerských organizácií týkajúce sa tematických zameraní a podmienok a harmonogramov konkrétnej organizácie pre vašu produkciu:

Návrhy projektov by mali zodpovedať konkrétnym potrebám a prioritám opísaným organizáciou, do ktorej predkladáte žiadosť.

zdroj: face-to-faith.eu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *