Posted on

EIT Food je znalostno-inovačná komunita, ktorú by ľudia z agro sektora rozhodne mali sledovať. Komunita plánuje online podujatie, ktoré spojí vás, ľudí a organizácie z potravinárskeho hodnotového reťazca s tvorcami politík, partnermi EIT, výskumom a akademickým sektorom.

Ide o konferenciu na vysokej úrovni, kde sa bude diskutovať o budúcich trendoch a prioritách v oblasti potravinových inovácií v Európe, čo v širšom kontexte korešponduje s cieľmi trvalo udržateľného rozvoja OSN.

Pre koho je podujatie určené?

Pre ľudí a organizácie z agro a poľnohospodárskeho sektora ale tiež pre kohokoľvek, kto sa nachádza v potravinárskom hodnotovom reťazci.

Čo môžem získať?

Kontakty, či už „štartovacie“ alebo dôležité strategické kontakty na správnych partnerov. S cieľavedomým prístupom sa viete dostať do budúcich alebo existujúcich projektových konzorcií (viac o tom, ako sa dostať do konzorcia sa dočítate v tomto článku). V nesposlednom rade konferencia poslúži ako neoceniteľný zdroj informácií o budúcich trendoch a úspešných skúsenostiach, čo pomôže ďalšej stratégii vašej organizácie alebo osobného prístupu.

Kedy sa podujatie koná?

Dvojdňová online konferencia sa koná 1. a 2. decembra 2020. Informácie o programe si môžete prečítať na tomto odkaze.

Ako sa môžem zapojiť?

Prostredníctom registračného formulára na stránke podujatia. Ide o „high-level“ podujatie, preto je potrebné v registrácii o sebe zadať viac informácií. Všetky podrobnosti sa dozviete na stránke podujatia. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *