Posted on

EIT Food Innovation Forum je každoročné podujatie EIT Food zamerané na cielenú výživu. Medzi 16. a 17. júnom sa na IV. Innovation Forum stretnú najinovatívnejšie projekty zamerané na výživu. Odborníci budú hovoriť o budúcnosti cielenej výživy a o tom, ako budú nové trendy v nasledujúcich rokoch transformovať tento sektor. Je to vaša príležitosť nájsť si kontakty, ktoré doplnia vaše zručnosti za cestou vytvorenia budúcich projektov.

Tradičný prístup agropotravinárskeho priemyslu prechádza zásadnou transformáciou. Preto sa na IV. Innovation Forum, ktoré sa koná v spolupráci s podujatím Food4Future, stretnú odborníci z celého hodnotového reťazca na BEC (Bilbao Exhibition Center) v Bilbau, aby ukázali, ako cielená výživa spôsobí revolúciu v potravinárskom priemysle.

Súčasne trendy v potravinárstve

Vďaka zmeneným scenárom v agropotravinárskom sektore sa EIT Food zameralo na alternatívne bielkoviny, udržateľné poľnohospodárstvo, cielenú výživu, udržateľnú akvakultúru, digitálnu transformáciu vysledovateľnosti a cirkulárne potravinové systémy.

EIT Food podporuje celkovú digitálnu transformáciu potravinového systému a spolupracuje so spotrebiteľmi na zabezpečení zdravšieho a udržateľnejšieho životného štýlu pre všetkých európskych občanov.

Od svojho prvého vydania v roku 2018 sa EIT Food Innovation Forum vyvinulo a tento rok vo svojom štvrtom vydaní sa ukáže silnejšie ako kedykoľvek predtým. Zmyslom je ponúknuť kľúčové podujatie pre profesionálov z celého sveta zamerané na výživu.

Pre koho je podujatie určené?

Ste potravinový expert, inovátor alebo investor? Pracujete na myšlienke alebo podnikaní, ktoré môže zmeniť agropotravinársku hru? Tak potom je 2-dňové podujatie EIT Food, kde sa mení agropotravinársky priemysel pre dobro planéty a ľudí, určené práve pre vás.

Odborné workshopy, inšpiratívne rozhovory a okrúhle stoly, na ktorých sa účastníci virtuálne stretnú a budú diskutovať o všetkom, čo súvisí s agropotravinami a inováciami.

Ukážka z minulého ročníka

Registrácia

Podujatie sa bude konať hybridne od 16. do 17. júna 2021, to znamená v kombinácii fyzickej a online formy. Registrácia na podujatie je bezplatná a môžete tak urobiť na tomto odkaze.

V prípade, že máte záujem o stretnutia 1:1 s potenciálnymi obchodnými partnermi, registrujte sa aj na Conversation Starter.

Program podujatia a všetky potrebné informácie nájdete na stránke EIT Food Innovation Forum.


facebook grantUP banner tmavy


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *