Posted on

Národná kancelária Horizontu vás pozýva na online podujatie, ktoré predstaví zmeny týkajúce sa finančných pravidiel, ktoré prináša nový rámcový program na podporu výskumu a inovácií Horizont Európa. Podujatie sa uskutoční v stredu 26. mája 2021 predbežne v čase od 9:30 do 11:30 online formou.

Pre koho je podujatie určené?

Podujatie odporúčame každému, kto pracoval, pracuje alebo ešte len plánuje pracovať s projektmi, financovanými zo zahraničných grantových schém.

Môže ísť o podnikateľov a podniky, startupy, výskumníkov, projektových manažérov a akúkoľvek ďalšiu skupinu, ktorá má záujem o financovanie z Horizon Europe.

Prečo sa zúčastniť?

Pretože zo skúseností vieme, že informácií a povedomia o finančných pravidlách grantových programov nie je nikdy dosť. Projektový manažér rieši aj po rokoch skúseností stále nové a špecifické situácie, keďže práca s projektmi je dynamická a málokedy sa opakuje tá istá situácia.

Pri zmene finančných pravidiel kvôli prechodu na nové programové obdobie je to nevyhnutnosť pre každého, kto pracuje s projektmi, financovaným z Horizon Europe. Podobne je to aj v prípade prípravy a implementácie projektov EIT, ktoré sa riadia tými istými pravidlami.

Program

Stručný program podujatia bude vyzerať nasledovne:

  • Úvod do programu Horizont Európa,
  • rozpočtové kategórie a zmeny, ktoré v nich nastali,
  • Q&A (otázky a odpovede).

Registrácia

Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať na tejto stránke. Registrácia je otvorená do piatku 21. mája 16:00 hod.

Ak máte otázky, môžete ich adresovať aj vopred. Na to využite prihlasovací formulár.

V prípade potreby sa môžete obrátiť na kontaktnú osobu, Luciu Dávidovu: lucia.davidova@cvtisr.sk.

Zdroj: eraportal.sk


Q&A granty


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *