Posted on

Ponúka tvoj startup alebo MSP technológiu, ktorá by pomohla rozvíjať cestovný ruch v rámci digitalizácie alebo automatizácie? Nová výzva s názvom „Tech:Match (Turizmus)“  hľadá začínajúce európske technologické startupy a MSP, ktoré budú v spolupráci s dánskymi MSP rozvíjať a implementovať technológie zvyšujúce digitalizáciu a automatizáciu v rámci odvetia cestovného ruchu. Možnosť zapojiť sa do výzvy máš do 15. septembra 2023.

Kto môže získať grant?

Oprávnenými žiadateľmi pre túto výzvu sú technologické startupy alebo MSP, ktoré poskytnú špecifickú technológiu zvyšujúcu digitalizáciu v dánskom cestovnom ruchu. Detailnejšie kritéria oprávnenosti nájdeš v plnom znení výzvy na strane 5.

Na aké aktivity dostanem grant?

Podporené budú aktivity zamerané na digitalizáciu a automatizáciu, ktoré vyriešia špecifické výzvy navrhované spoločnosťami v oblasti dánskeho cestovného ruchu ako prostriedok na zvýšenie efektívnosti tejto oblasti spolu s úspešnou adaptáciou a implementáciou technológii.

Čo môžem získať?

Výzva Tech:Match ti ponúka jedinečnú príležitosť vyskúšať, implementovať a adaptovať konkrétnu technológiu v spolupráci s etablovaným partnerom v dánskom cestovnom ruchu na technologickej výzve založenej na potrebách skutočného sveta.

Ako a dokedy požiadať?

Do výzvy sa môžeš zapojiť do 15. septembra 2023 prostredníctvom registrácie a podaním žiadosti na tomto odkaze.

Dôležité odkazy


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *