Posted on

Pripravujeme pre teba ďalšiu neformálnu rannú kávu – tentoraz na témy aktuálne zverejnených zámerov výziev z Plánu obnovy. Pozrieme sa bližšie na to, čo nás v najbližšom období čaká a čo je už teraz známe – aké výzvy môžeme očakávať, kto sa do nich bude môcť zapojiť a koľko financií bude možné získať. Budeme sa na teba tešiť či už osobne v Košiciach alebo online a to vo štvrtok, 8. februára o 9:00 hod.

Čo sa dozvieš?

Na káve si predstavíme zámery výziev Plánu obnovy, ktoré už na svojom webe zverejnila VAIA. Naše dodatočné komentáre budú zamerané na podnikateľov a diskusia v prípade nejasností, vlastných skúseností a názorov účastníkov či otázok je samozrejme vítaná.

Keďže výzvy ešte nie sú zverejnené, nemáme ešte dostatok informácií k presným podmienkam. Podľa zverejnených zámerov však máme dostatok informácií na naplánovanie aktivít, ktoré by sme chceli financovať. Viac informácií o týchto zámeroch sa dozvieš tu:

Pozri si prehľad výziev Plánu obnovy na rok 2023

Kedy a kde?

Stretneme sa v budove Technicomu v areáli Technickej univerzity v Košiciach na Nemcovej 5 v miestnosti 003 na prízemí. Kávu a malé občerstvenie zabezpečíme. Ak neprídeš osobne, určite sa zúčastni aspoň online.

Čakáme ťa vo štvrtok, 8. februára 2023 o 09:00 hod.

Registrácia

Nezáleží, či prídeš osobne alebo online, v každom prípade sa zaregistruj na tomto odkaze. Registrácia bude otvorená do dňa konania (8. február) do 8:00 hod.

Ak zvolíš online účasť, link ti zašleme krátko pred samotným eventom. V prípade otázok sme tu pre teba v komentároch pod článkom alebo na info@grantup.sk.

Podujatie organizujú grant UP, Sieť Enterprise Europe Network a Univerzitný vedecký park Technicom.


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *