Posted on

SlovakiaTech Forum-Expo 2021 už v utorok 14.9.2021 v košickom Kulturparku otvorí svoje brány pre nadšencov inovácií a nových technológií. Stovka domácich a zahraničných spíkrov na najväčšom podujatí tohto druhu na Slovensku predstaví svoje novinky počas dvoch dní. Všetko bude prebiehať až na troch samostatných pódiách súčasne. Uvidíte najnovšie lietajúce auto Air Car od slovenského konštruktéra Štefana Kleina, prvý „hamburger zo skúmavky“ od Holanďana Marka Posta, ale aj živý hackerský útok odborníka na kybernetickú bezpečnosť Eduarda Jenča.

Bezpečnosť na prvom mieste

Organizátori pozorne sledujú najnovšie pandemické opatrenia a sú pripravení podujatie zvládnuť s prihliadnutím na bezpečnosť všetkých účastníkov 3. ročníka SlovakiaTech 2021. Medzi základné opatrenia patrí povinná registrácia všetkých účastníkov na webe www.slovakiatech.sk.

Vstup na podujatie je bezplatný a voľný pre každého účastníka po vyplnení krátkeho online formulára. Registrovaní dostanú na svoje e-mail QR kód, ktorý bude potom ich vstupenkou na podujatie. Konferencia je zaradená do kategórie kultúrneho podujatia, v režime OTP. To znamená osoby plne očkované, testované s negatívnym výsledkom testu na Covid-19 PCR alebo Lamp 72 hod. od odberu, antigénový test 48 hod. od odberu alebo osoby, ktoré prekonali ochorenie pred nie viac ako 180 dňami.

Opatrenia nad rámec

Organizátori prosia všetkých návštevníkov, aby si pri vstupe na SlovakiaTech prekryli horné dýchacie cesty rúškom. Pre ich bezpečnosť zabezpečili aj Ruvirex Air – systém ochrany zdravia (certifikovanú technológiu na trvalú – prírodnú – dezinfekciu priestorov). Vzduchotechnika v priestoroch konania podujatia bude mať špeciálne filtre a čističe na ničenie vírusov a baktérií ekologickou technológiou.

Svätý Otec aj Sagan

Nakoľko v čase konania SlovakiaTech Forum-Expo 2021 (14. a 15. septembra 2021) sa v Košiciach uskutočnia aj ďalšie dve významné masové podujatia (Návšteva pápeža Františka a cyklistické preteky Okolo Slovenska), odporúčame našim návštevníkom, aby do Košíc pricestovali v predstihu najlepšie už v pondelok 13. septembra 2021.

Organizačný tím SlovakiaTech sa na vás teší už v utorok 14. septembra o 9.00 hod. v košickom Kulturparku.

Viac informácií o podujatí môžete získať aj z článku Najvyšší čas naštartovať našu ekonomiku. Košice ožijú inováciami počas dní SlovakiaTech.

Foto: slovakiatech.sk


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *