Posted on

Národná kancelária Horizontu organizuje interaktívny workshop k príprave rozpočtu projektov programu Horizont Európa. Workshop bude zameraný na projektové návrhy typu výskumno-inovačná akcia (Research & Innovation Action) a inovačná akcia (Innovation Action). Na workshope sa zoznámite so základnými rozpočtovými položkami a typmi nákladov, s ktorými sa môžete pri príprave rozpočtov týchto projektov stretnúť. Ak sa chcete osobne zúčastniť, treba sa registrovať do 6. októbra a samotný workshop sa koná 13. októbra.

Kto sa môže zúčastniť?

Cieľovou skupinou workshopu sú všetky subjekty plánujúce zúčastniť sa výziev typu RIA a IA.

Program workshopu

Workshop bude interaktívny, pričom privítame Vaše otázky vopred. Môžete ich zadať priamo pri registrácii prípadne ich adresujte e-mailom na kontakt nižšie najneskôr do 6.10.2021.

Každý blok bude pozostávať z prezentácie a diskusie s účastníkmi. Trvanie každého bloku považujte za orientačné. Organizátor bloky bude prispôsobovať podľa vášho záujmu a počtu otázok.

Program workshopu (dňa 13. októbra):

  • 09:30 – 09:40 Otvorenie workshopu a predstavenie Kancelárie NCP
  • 09:40 – 11:00 Blok 1: Personálne náklady, Peter Beňo, NCP pre právne a finančné otázky
  • 11:00 – 11:30 Blok 2: Subkontrakting a nákupy, Lucia Dávidová, NCP pre právne a finančné otázky
  • 11:30 – 12:00 Blok 3: Ostatné náklady (tretie strany, vnútropodnikové faktúry, režijné náklady a i.), Peter Beňo, NCP pre právne a finančné otázky

Registrácia

Registrácia je otvorená do stredy 6. októbra 2021 na stránke podujatia. Počet účastníkov je obmedzený na maximálne 40 ľudí. Organizátor si vyhradzuje právo na výber účastníkov na základe vopred zaslaných otázok s prihliadnutím na dátumu registrácie.

Workshop sa bude konať 13. októbra 2021. V prípade otázok môžete kontaktovať Luciu Dávidovú e-mailom na lucia.davidova@cvtisr.sk.

Zdroj: eraportal.sk


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *