Posted on

Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli informuje o pripravovanom webinári Európskej komisie, ktorého témou je príprava konkurencieschopných projektových návrhov v programe Horizon Europe. Podujatie doplní seminár na tému „Ako pripraviť úspešný návrh v rámcovom programe Horizon Europe“, ktorý sa uskutočnil v marci tohto roku v online formáte. Pokryté budú témy, akými sú napríklad rodová dimenzia vo výskume, otvorená veda či šírenie a využívanie výsledkov projektu.

Pre koho je podujatie určené?

Pre výskumníkov a vedcov ale aj vysokoškolských učiteľov a každého, kto má záujem zvýšiť svoje kompetencie a schopnosti v oblasti prípravy projektových návrhov do programu Horizon Europe.

Nevadí, že momentálne neplánujete podávať žiadosť. Nadobudnuté informácie môžete zúročiť aj v budúcnosti, čo Vám dáva značnú konkurenčnú výhodu.

Registrácia a čas

Podujatie sa bude konať 21. apríla formou online vysielania v čase od 10:00 do 12:30 hod. Ak máte záujem zúčastniť sa, nemusíte sa registrovať.

Odporúčame však registrovať sa na tomto odkaze a 2 dni pred podujatím Vám budú zaslané užitočné informácie (prezentácie a odkaz na sledovanie podujatia).

Program

Program podujatia je stručne naznačený na tomto odkaze. Nájdete tam aj súvisiace odkazy na príslušné témy.

Informácia prevzatá z webu: slord.sk


Q&A granty


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *