Posted on

Prihláste sa do 9. ročníka EIT Digital Challenge, poprednej celoeurópskej súťaže pre digitálne deep-tech scal-upy a staňte sa ďalším európskym úspešným príbehom. Cieľom súťaže EIT Digital Challenge je identifikovať najlepších európskych podnikateľov v oblasti deep-tech a pomôcť im rozšíriť sa na medzinárodnej úrovni, čím sa podporí európsky ekosystém tohto sektora. Od svojho spustenia v roku 2014 súťaž prilákala tisíce prihlášok z viac ako 33 európskych krajín. Mnohé z víťazných scale-upov sa stali medzinárodne úspešnými spoločnosťami. Teraz je rad na vás, prihlášku môžete odoslať do 19. septembra.

Kto sa môže prihlásiť?

  • spoločnosť, ktorá má od založenia maximálne 10 rokov,
  • spoločnosť zaregistrovaná v krajinách EÚ alebo asociovaných krajinách Horizont Európa,
  • musíte mať medzinárodné ambície a potenciál na rýchly rast: minimálne tržby 300 tis. eur v roku 2021, alebo v roku 2022 do júna, alebo minimálna celková investícia 2 mil. eur.

Čoho sa súťaž týka?

EIT Digital Challenge hľadá rýchlo rastúce európske „deep tech“ spoločnosti s odlišujúcou sa ponukou produktov, ktoré využívajú sofistikované, ťažko reprodukovateľné digitálne technológie.

Čo môžem získať?

Vybraných bude 20 spoločností, ktoré sa predstavia pred panelom odborníkov a investorov.

5 najlepších spoločností získa vstup do 12-mesačného Accelerator Programu v hodnote 50 000 eur. Získajú špecializované služby v oblasti medzinárodného prístupu k financiám a rozvoju podnikania od tímu EIT Digital Accelerator.

Ako a dokedy sa zapojiť?

Zapojíte sa jednoducho, prostredníctvom elektronickej prihlášky, najneskôr do 19. septembra 2022 do 23:59 hod.

Dôležité odkazy

Zdroj: eit.europa.eu


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *