Posted on

Národná kancelária Horizontu v spolupráci s UVP Technicom ťa pozýva v dňoch 28. – 29. septembra 2023 na podujatie s názvom Horizont Európa – bližšie k vám! do Košíc. Cieľom podujatia bude počas dvoch dní komplexne predstaviť program Horizont Európa. Podujatia sa zúčastnia aj zástupcovia Styčnej kancelárie SR pre výskum a vývoj v Bruseli, zástupcovia iných priamo riadených programov ako napríklad Digital Europe alebo COST a taktiež aj zástupcovia Výskumnej a inovačnej autority (VAIA). Okrem Košíc budeš mať možnosť zúčastniť sa podujatia v Banskej Bystrici, Nitre, Žiline a Bratislave.

Pre koho je podujatie určené?

Podujatie je určené výskumníkom, vedeckým pracovníkom z univerzít a výskumných organizácií, pracovníkom projektových oddelení, ale aj širšej vedecko-výskumnej komunite, podnikateľom a rovnako aj verejnosti, ktorá sa zaujíma o inovácie a výskum.

Čo sa dozvieš?

Prvý deň sa dozvieš základné informácie o programe Horizont Európa, jeho jednotlivých klastroch a oblastiach, ako aj plánovaných a aktuálnych otvorených výzvach na predkladanie projektových zámerov.

Druhý deň bude zameraný na praktické informácie ako pripraviť projektovú žiadosť, na čo nezabudnúť, ako pripraviť rozpočet prípadne ako nájsť projektových partnerov.

Program

Tour-de-ERA_2023_1_KE_2_NEW-1

Osobné konzultácie s národnými kontaktmi

Podujatie ponúka aj možnosť konzultácií na mieste. S jednotlivými národnými kontaktnými bodmi (NCP) si môžeš rezervovať bilaterálne stretnutie (prostredníctvom tejto Excel tabuľky).

Podujatie v ďalších mestách

Séria podujatí začína 28. septembra 2023 v Košiciach a končí 22. novembra 2023 v Bratislave. Na podujatie je potrebná registrácia, pre každé mesto zvlášť. Viac informácií nájdeš na webe horizont-europa.sk.

Registrácia

Registrácia na podujatie v Košiciach (28. – 29. september) je už otvorená a nájdeš ju v dolnej časti tejto stránky.

Dôležité odkazy

Pripravené v spolupráci s Národnou kanceláriou Horizontu (CVTI SR)


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *