Posted on

Máte nápad, ktorý chcete ďalej rozvíjať? Je váš projekt v štádiu, kedy je pripravený na rýchly rast a potrebuje na to vhodné podmienky? Startup centrum TUKE vám ponúka možnosť zapojiť sa do súťaže inovatívnych nápadov, projektov a podnikateľských riešení. Do súťaže sa dá prihlasovať celoročne. Každých 6 mesiacov prebieha výber nových startupov. Prihlášky do 14. kola súťaže, ktorá sa bude konať 17. decembra, môžete zasielať do 14. decembra 2021.

Pre koho je súťaž určená?

Zapojiť sa môže akákoľvek fyzická alebo právnická osoba. V praxi to môže byť študent, učiteľ, výskumník či iný jednotlivec bez obmedzení ale tiež to môžu byť startupy, firmy alebo kombinácia uvedených vo forme tímov.

Do súťaže sa môžu zapojiť projekty v tzv. pred-inkubačnej dobe (t.j. v štádiu nápadu), z ktorejkoľvek časti Slovenska a tiež zahraničné projekty, ktoré plánujú realizovať svoju činnosti na Slovensku.

startup centrum tuke

Čo môžem získať?

Startup centrum TUKE ponúka nádejným startupom možnosť získať:

  • priestory zdarma v Startup Centre TUKE,
  • možnosť využitia potrebnej kapacity unikátnych odborných pracovísk, laboratórií a iných zariadení TUKE,
  • pomoc pri tvorbe podnikateľského plánu, získavaní partnerov, vyhľadávaní potenciálnych investorov a ďalšie benefity,
  • expertnú a mentorskú podporu (všeobecná aj z oblasti nerastných surovín).

Ako a dokedy sa zapojiť?

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete v menu v časti Ako sa zapojiť na webe Startup centra TUKE.

súťaž inovatívnych nápadov Technicom

Vaše projektové zámery posúdi odborná komisia.  Vaše registrované projekty odborná komisia zhodnotí a vyberie vhodné tímy. Ak sa medzi nimi budete nachádzať, budete pozvaní na prezentáciu pred odbornou porotou. O mieste a konaní bude Technicom tímy informovať krátko po ukončení prihlasovania.

V rámci tohto 14. kola súťaže máte možnosť prihlásiť sa do 14. decembra 2021.

Ak sa chcete o súťaži dozvedieť viac, vypočujte si rozhovor s riaditeľom UVP Technicom Podcast 03 | Stačí nápad a táto súťaž vám pomôže s biznisom.

Dôležité odkazy

Článok bol prevzatý z webu startupcentrum.tuke.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *