Posted on

Máte nápad, ktorý chcete ďalej rozvíjať? Je váš projekt v štádiu, kedy je pripravený na rýchly rast a potrebuje na to vhodné podmienky? Startup centrum TUKE vám ponúka možnosť zapojiť sa do súťaže inovatívnych nápadov, projektov a podnikateľských riešení. Do súťaže sa dá prihlasovať celoročne. Každých 6 mesiacov prebieha výber nových startupov. Prihlášky do 13. kola súťaže, ktorá sa bude konať 9. júna môžete zasielať do 1. júna 2021.

Pre koho je súťaž určená?

Zapojiť sa môže akákoľvek fyzická alebo právnická osoba. V praxi to môže byť študent, učiteľ, výskumník či iný jednotlivec bez obmedzení ale tiež to môžu byť startupy, firmy alebo kombinácia uvedených vo forme tímov.

Do súťaže sa môžu zapojiť projekty v tzv. pred-inkubačnej dobe (t.j. v štádiu nápadu), z ktorejkoľvek časti Slovenska a tiež zahraničné projekty, ktoré plánujú realizovať svoju činnosti na Slovensku.

startup centrum tuke

Čo môžem získať?

Startup centrum TUKE ponúka nádejným startupom možnosť získať:

  • priestory zdarma v Startup Centre TUKE,
  • možnosť využitia potrebnej kapacity unikátnych odborných pracovísk, laboratórií a iných zariadení TUKE,
  • pomoc pri tvorbe podnikateľského plánu, získavaní partnerov, vyhľadávaní potenciálnych investorov a ďalšie benefity,
  • expertnú a mentorskú podporu (všeobecná aj z oblasti nerastných surovín).

Ako a dokedy sa zapojiť?

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete v menu v časti Ako sa zapojiť na webe Startup centra TUKE.

Projektové zámery budú posudzované odbornou komisiou. Po zhodnotení registrovaných projektov odbornou komisiou budú vybrané tímy pozvané na prezentáciu, ktorá sa uskutoční pred odbornou porotou. O mieste a konaní budeme tímy informovať do dvoch týždňov od ukončenia prihlasovania.

V rámci tohto 13. kola súťaže máte možnosť prihlásiť sa do 1. júna 2021.

Článok bol prevzatý z webu startupcentrum.tuke.sk


Q&A granty


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *