Posted on

Na našom webe sme v článku Získajte financie na digitálny experimentálny vývoj z projektu BOWI zverejnili príležitosť, ktorú ponúka výzva projektu BOWI. Ak ste inovatívny podnik tak máte z tohto projektu šancu získať 60 tisíc eur na realizáciu technologického experimentu. K výzve, ktorá bude aktuálna do polovice februára, sa 11. januára uskutoční aj prvý informačný deň, ktorý je dostupný všetkým záujemcom.

Digitálny inovačný hub DIH TECHNICOM organizačne zabezpečuje podporu schémy kaskádových projektov a bude vás v prípade záujmu ochotne sprevádzať celým procesom žiadosti.

Dostanete potrebné poradenstvo a konzultácie nielen počas prípravy žiadosti o podporu ale  predovšetkým počas samotnej realizačnej fázy. Proces zahŕňa aj mentoringovú a expertnú podporu.

Máte tak príležitosť získať financovanie pre svoje aktivity a dosiahnuť tak reálny progres vašej spoločnosti v oblasti digitálnych inovácií.

Kedy a kde?

Môžete sa tak tešiť na sériu informačných dní, webinárov a informačných balíčkov, ktoré vám pomôžu úspešne požiadať o finančnú podporu:

  • Prvý slovenský InfoDay k výzve sa uskutoční dňa 11. januára 2022 v čase od 9:00 do 11.00 hod. Tento event bude prebiehať formou online.
  • ďalšie eventy budeme priebežne aktualizovať na tejto stránke

Aký bude program?

  • možnosti a podmienky pre získanie grantu,
  • parametre grantovej výzvy, prihlasovací portál a potrebná administratíva,
  • termíny a spôsoby hodnotenia podaných žiadostí,
  • dizajnovanie experimentov a príklad experimentu (skúsenosti z predchádzajúcich výziev).

Podujatie prebehne v slovenskom jazyku, s výnimkou vstupu partnerov z projektu BOWI a DigitalHubLogistic Dortmund v angličtine (bez tlmočenia).

Registrácia

Na webinár InfoDay 1 je potrebné sa registrovať cez tento registračný formulár.

Svoje otázky, prípadne tipy na témy a súvislosti, ktoré vás vzhľadom na projektovú žiadosť zaujímajú najviac, môžete zasielať na e-mail dih@uvptechnicom.sk.

Dôležité odkazy

Titulná fotografia: https://dihtechnicom.tuke.sk/


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *